40 Yaş Altı Check Up

40 yaşından küçük bir kadın için olası sağlık risklerinin belirlenmesi için planlanmış bir tarama programıdır. Hazırlanan check Up programları kişinin risk faktörleri dikkate alınarak doktorumuz tarafından tüm detaylarına dek planlanır.

Device

Check Up Programları ayrıca cinsiyete ve yaşa göre farklılık göstermektedir. Kadınlarda meme ve rahim taramaları önem taşımaktadır.

Check up taramaları sonucunda bu tür hastalıkların erken teşhisi, tedavi başarısını da artırmaktadır. Tıbbın her alanında ve her hastalığında erken farkındalık ve erken tedavi, kişinin yaşam konforunu artırarak, yaşam süresini de uzatacaktır. Standart bir check up kontrolünde olması gereken testler; kan sayımı, organ fonksiyonlarını değerlendiren kan testleri (karaciğer, böbrek vb.), sedimentasyon, kolesterol ve lipid düzeyleri, tiroit (guatr) testi, hepatit (sarılık) testi, tam idrar analizi, tüm batın ultrasonografi, akciğer grafisi, elektrokardiyografi ve dışkıda kan aranmasıdır.

Device

Genlab'da, standart check-up programlarının aksine, taşıdığınız risklere göre belirlenen bir program ile daha detaylı tetkikler yaptırabilir, sağlığınız için gerekli önlemleri zaman kaybetmeden alabilirsiniz. Check-up programı sonrasında sağlığınızla ilgili tüm kayıtlar saklanır ve aile hekiminizle sağlık durumunuzun takibi için her an iletişim halinde olabilirsiniz.

Genlab 40 Yaş Altı Kadın Mini Check-Up Paketi

Homa-IR
Kreatinin
Total Kolesterol
LDL Kolesterol
Trigliseritler
AST
ALT
TSH
FT4
Kan Sayımı
HbA1c
Sedimantasyon
Tam İdrar Analizi
Vitamin D

Genlab 40 Yaş Altı Kadın Kapsamlı Check-Up Paketi

Homa-IR
Kreatinin
Ürik Asit
Kalsiyum
Total Kolesterol
HDL Kolesterol
LDL Kolesterol
Trigliseritler
Total Protein
Albumin
ALP
GGT
AST
ALT
LDH
TSH
FT4
Demir
Vitamin D
Hemogram
HbA1c
Sedimantasyon
Tam İdrar Analizi
Whatsapp İletişim